Mirsevini ne Humor Shqiptare
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si po ju duket Forumi Humor Shqiptare?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Si po ju duket Forumi Humor Shqiptare?
Shkelqyer
0%
 0% [ 0 ]
Shume mire
0%
 0% [ 0 ]
Mire
0%
 0% [ 0 ]
Keq
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 0
 

AutoriMesazh
Ersiljano
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 3
Ditlindja : 04/07/1993
Join date : 18/10/2009
Age : 24
Location : Kudo qe ka Humor

MesazhTitulli: Si po ju duket Forumi Humor Shqiptare?   Sun Oct 18, 2009 12:13 pm

Si po ju duket Forumi Humor Shqiptare?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://humor.albanianforum.net
 
Si po ju duket Forumi Humor Shqiptare?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tregime nga gratë shqiptare
» Thenie nga Personalitete te Ndritura Shqiptare
» Letërsia shqiptare
» Veshje Popullore Shqiptare
» Mafia shqiptare dhe mafia shqipfolëse

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Humor Shqiptare :: Votime&Sondazhe-
Kërce tek: